Péče o tělo

BODY CONCEPT

Cítit se dobře, vypadat dobře! Fyzická a emocionální pohoda jsou dvě strany jedné mince, dva stejně důležité prvky, jimž Bioline Jato věnuje stejný respekt, péči a kvalitu služeb.

ZADRŽOVÁNÍ VODY A CELULITIDA

Celulitida je celkem rozšířená funkční změna, způsobená zadržováním vody. Existuje mnoho příčin jejího vzniku jako nevhodná strava, hormonální nerovnováha, nesprávny životní styl i dedičné faktory. Tyto faktory vedou ke změně krevního i lymfatického oběhu, což způsobuje stagnaci tekutin v těle. 

LOKALIZOVANÉ TUKOVÉ ZÁSOBY

Znamenají přítomnost nahromaděné tukové tkáně v určitých částech těla. Vyznačují se zvětšením objemu a počtu tukových buněk, aniž by se však změnila struktura nebo funkce kožní tkáně. Na rozdíl od celulitidy se jedná o lokalizavaný nárust „zdravé“ tukové tkáně. U žen se koncentruje kolem boků, hýždí a stehen, u mužů postihuje především oblast břicha.

ZTRÁTA ELASTICITY A PEVNOSTI KŮŽE

Přirozené zpomalení epidermální obnovy a snížení produkce lipidů způsobuje suchost a hrubost pokožky. První viditelné známky stárnutí pokožky se objevují na jejím vnějším povrchu. Kůže již nefunguje jako ochranná bariera a je poznamenaná vráskami, ztenčuje se a ztráci napětí.  Úbytek elastínu a kolagenu v kůži stojí za ztrátou pevnosti a pružnosti.

Nabídka tělových ošetření:

Doporučujeme: k dosažení viditelných a dlouhodobých výsledku je zapotřebí komplexní, synergická a z počátku intenzivní péče 4 sezení během 2 týdnu.

MESO-FIT

Tělové ošetření MESO-FIT je zaměřeno na překrývajíci se nedokonalosti spojené s celulitidou, lokálním ukládáním tuku a ztrátou tonusu.

Průběh ošetření:  nejprve provedeme drenážní masáž kartáčem, následně ošetřovanou část těla zabalíme do folie s detoxikační maskou (mořská sůl, glaucin, extrakt z kurkumy), pak následuje další zábal z horkého zeleného bahna (spirulína, kofein, pupečník azijsky) a na závěr  naneseme aktívní posilovací serum s vitamínem E.

Cena ošetření 1690,- Kč

Kůra 4x oš. 6500,- Kč včetně DÁRKU – produkt na domácí použití v hodnotě 1500,- Kč.

ALGO-CELL

Ošetření zaměřeno na infiltrovanou a fibrózní celulitidu, zadržovaním vody, krehkosti kapilár a pocit unavených a těžkých nohou.

Průběh ošetření: foliový zábal z teplým mořským bahnem (extrakt z hnědé řasy, mořské soli a z listnatce), který má hluboce drenážní účinek, poté bude aplikovéno drenážní a detoxikační sérum (chaluha, niocell complex a extrakt z pupečníku azijského) a na závěr hloubková drenážní masáž s olejem (arganový olej, extrakt z ginkgo biloba a hroznový olej).

Cena ošetření 1690,- Kč

Kůra 4x oš. 6500,- Kč včetně DÁRKU – produkt na domácí použití v hodnotě 1450,- Kč.

ADI-SHAPE

Ošetřeni zaměřeno na lokální a rozsáhlou adipositu – ukládání tuku. Pro všechny, kteří mají sedavý způsob živiota, cíti se těžce a bez kondice.

Průběh ošetření: foliový zábal z teplým sopečním bahnem (sopeční písek z Polynésie, extrakt z pomeranče, zázvor), poté bude aplikovéno remodelační sérum (kurkuma, paprika, nioshape complex) a na závěr hloubková drenážní masáž s Liposhape redukčním krémem (kávový olej, extrakt ze skořice a břečťanu).

Cena ošetření 1690,- Kč

Kůra 4x oš. 6500,- Kč včetně DÁRKU – produkt na domácí použití  v hodnotě 1450,- Kč.