Dermaceutická řada

PROCEUTIK

Řada Proceutic byla vyvinuta pro zajištění maximální podpory pleti ošetřované v salonu, ale také jako ideální příprava/doplněk k jakýmkoliv dermo-estetickým zákrokům nebo zákrokům estetické medicíny.

ÚČINNOST

Aktivní látky poslední generace kombinované s přesně zacílenými funkčními mechanismy reprezentují maximální vývoj v ošetřeních zaměřených na stárnoucí a nečistou, seboreickou pleť.

SNÁŠENLIVOST

Veškeré produkty jsou bez parfemace, konzervantů, minerálních olejů, barviv a silikonů.

BEZPEČNOST

Všechny produkty jsou klinicky testovány a vyžadují přesné aplikační protokoly a certifikovaný tréninkový program.

Řada PROCEUTIC nabízí dva systémy:

AGEBIOTIC a PURITY. Oba systémy vyžaduji základní kombinaci profesionálních ošetřeni s programy a produkty domácí peče. Jsou vytvořeny tak, aby vzájemně propojily hloubkový peeling prováděny v salonu a správný obnovující a udržující účinek domácí peče.

Specifické ošetření pro zralou pleť s hlubokými, výraznými vráskami a tmavými pigmentovými skvrnami

Dermokosmetické řešení pro nečistou, seboreickou a zanesenou pleť se sklony k akné

Inovativní řešení pro pleť s pokročilými známkami stárnutí, s výraznými lineárními a glyfickými vráskami, zejména vráskami viditelnými kolem rtů, a pigmentovými skvrnami vzniklými v důsledku vystavení slunci.

Agebiotic System nabízí profesionální protokol, který se skládá z aktivního peelingu (pH 3 – 30% mandlová a glykolová kyselina a biomimetické tripeptidy), který je zesílen aplikací podpůrné masky na bázi retinoidů. Inovativní kombinace peelingu, masky a vyvážené směsi ovocných kyselin s retinoidy byla vyvinuta tak, aby naprosto bezpečně bylo dosaženo stejné účinnosti jako u peelingů s nižším pH. Ošetření v salonu je kombinováno s domácím programem, který navrací stav pleti do normálu, posiluje obranné bariéry a zároveň navazuje specifickou aktivitou na profesionální ošetření.

Období ošetření:

podzim, zima, jaro (maximálně 2x ročně)

Doporučený cyklus:

4 ošetření po týdnu

Doba trvání jednoho ošetření:

45 min

Cena balíčku Agebiotic:

13 900 Kč

Balíček zahrnuje:

4x ošetření Agebiotic v salonu, 4 produkty na domácí péči, které je nezbytně nutno používat po dobu péče v saloně a následně po ukončení salonní péče. Celkem tak minimálně po dobu 6 týdnů).

HLAVNÍ AKTIVNÍ LÁTKY

PREBIOTIKA

Prebiotika (inulin, oligosacharid alfa-glukan) jsou nezbytné pro růst mikroorganismů chránicích zdraví a krasu pokožky.

VITAMÍN C 2.0

Poslední generace vitaminu C chrání pleť před škodlivými účinky modrého světla, které je vyzařováno digitálními zařízeními (LCD obrazovky, tablety, mobilní zařízení).

ABIOTECH FILLER

Inovativní molekula vyrobe-na biotechnologickým procesem je zdrojem prvků tvořících pokožku. Vyživuje pleť a dodává ji plnější vzhled.

RETINOIDY

Vysoka koncentrace tři typů vitaminu A. Siln kombinace retinolu, retinaldehydu a bioretinolu snižuje viditelnost vrásek a výrazových linek.

CYKLOPEPTID-5

Peptid nové generace, kopíruje přirozený proces pokožky. Pleť získává lepší elasticitu a stává se soudržnější. Vrásky jsou viditelně redukovány.