Služby

Domácí péče

Správná a pravidelná domácí péče o pleť je základem našeho společného úspěchu. Klientkám nabízíme sestavení domácí péče na míru dle potřeb a stavu pleti.

ČIŠTĚNÍ PLETI

 

 

Pro udržení krásné a zdravé pleti je denní čistící rituál nezbytný. Čištění a exfoliace pleti doma jsou důležitým předpokladem pro zvýšení účinku následné péče v saloně. Čištěním pleť zbavujeme nejenom make-upu, ale také všech nečistot, přebytečného mazu a potu nahromaděných na pleti v průběhu dne. Aby si pleť přes noc taky odpočinula, musí být čistá. Pro provedení správného čistícího rituálu pleti, potřebujeme: čistící mléko/gel/pěnu (záleží na typu pleti) a tonikum. Exfoliaci pleti neboli peeling můžeme doma provádět 1x týdně nebo 1x za dva týdny (v závislosti na typu pleti).

Bioline JaTo nabízí širokou škálu produktů jako: čistící mléka, čistící gely, tonika, exfoliační masky a peelingy.

PLEŤOVÉ KRÉMY

Na krásně vyčištěnou pleť patří krém. Ano, krém je dalším základním a nezbytným produktem v péči o zdravou a krásnou pleť. Správně zvolený krém pro naši pleť představuje  nejenom ochranu, výživu a hydrataci, ale dokáže i mnohem víc. Krémy se v základě dělí na denní a noční a to z hlediska jejich složení a textury. Textura denních krému bývá zpravidla jemnější a lehčí (chrání pleť před nečistotami a volnými radikály, dodává pleti výživu a hydrataci), naopak u nočního krému je textura hutnější a mastnější (regeneruje a vyživuje pleť). Další skupinou jsou specifické krémy na ošetření okolí očí. Na partii kolem oči nikdy nepoužíváme krém určený na pleť. Oční krémy jsou vyvinuty tak, aby byly šetrné k jemnému a citlivému očnímu okolí.

Bioline JaTo má v nabídce širokou škálu krému, jak denních, nočních, speciálních krému na okolí očí a rtů.

OČNÍ KRÉMY

Pleť očního okolí je mnohem jemnější a citlivější, obsahuje méně kolagenu, podkožního tuku i mazových žláz. Známky stárnutí se proto na ni projevují mnohem dřív než na zbytku obličeje. Je proto potřeba o ni pečovat přípravky, které mají lehčí texturu než běžné pleťové krémy a nedráždí oči. Specifické krémy na ošetření okolí očí jsou vyvinuty tak, aby byly šetrné k jemnému a citlivému očnímu okolí. Na partie kolem oči nikdy nepoužíváme krém určený na pleť.

V nabídce značky Bioline najdete jak lehký oční hydratační gel, tak oční krémy pro projasnění očního okolí nebo s liftingovým účinkem.

SÉRA

„Sérum je jako spodní prádlo, krém jako oblečení“ I takhle můžeme popsat, proč používat pleťové séra. Jsou to produkty tekuté nebo v podobě emulzí, které obsahují velmi vysokou koncentraci aktivních látek. Díky jejich složení se tyto aktivní látky zcela a lehce vstřebávají do pleti. Séra se nanášejí pod krém na vyčištěnou pleť.

Bioline JaTo má v nabídce širokou škálu sér, které Vaší pleti dodají všechny nezbytné aktivní látky dle její potřeby (výživa, hydratace, protizánětlivé účinky, liftingové účinky…)

MASKY

I v pohodlí domova nebo na dovolené můžete dopřát Vaší pleti zasloužený odpočinek a relax. Nebo potřebujete rychlý efekt dokonalé pleti před společenskou události? Použitím správně zvolené pleťové masky toho dosáhnete. Pleťové masky představují koncentrované a intenzivní ošetření pleti, jehož účinky jsou viditelné ihned. Je však třeba používat správný druh masky, který je vhodný pro konkrétní typ pleti. Masky nanášíme na důkladně vyčištěnou pleť, nejlépe po provedeném peelingu. Necháváme působit minimálně 10min (aby se nám aktivní látky vstřebaly do pleti), pro dokonalý odpočinek a relaxaci 20min.

Bioline JaTo má v nabídce masky na domácí použití dle typu pleti.

DERMACEUTICKÁ ŘADA

Hlavní znaky Dermaceutické řady Proceutic jsou: bezpečnost, účinnost a snášenlivost. Veškeré produkty jsou bez parfemace, konzervantů, minerálních olejů, barviv a silikonů a jsou klinicky testovány. V nabídce Proceutic péče pro domácí ošetření najdete dvě řady a to AGEBIOTIC: pro pleť s pokročilými známkami stárnutí, s výraznými vráskami a pigmentovými skvrnami a PURITY: pro nečistou, seboreickou a zanesenou pleť se sklony k akné.

PRODUKTY PRO PÁNY

Muži mají více mazových žláz a pórů než ženy. Tvorba kožního mazu je u mužů dvojnásobná, proto je mužská pleť mastnější a lesklejší. Díky pravidelnému holení je mužská pleť také více namáhaná. Každodenní holení připravuje pleť o horní vrstvu kožních buněk a odhaluje nezralou pleť, která je obzvláště citlivá na vnější vlivy, pleť je tak více namáhaná a může způsobit podráždění. Známky stárnutí se u mužské pleti objevují později, ale jakmile změny začnou, probíhají rychle.

Pánská řada produktů Bioline byla vytvořena tak, aby produkty pokryly široké spektrum potřeb a zaručily úplnou péči v jednom kroku s několika málo produkty.

OCHRANA PŘED SLUNÍČKEM

Není nutno připomínat, jak důležitá je ochrana pokožky před slunečním zářením. Sluneční záření vyvolává na pokožce celou řadu biologických efektů, z nichž některé jsou užitečné a jiné škodlivé. UVA záření může vyvolat různé reakce kůže. UVB záření způsobuje mimo jiné erytém a pigmentaci. Kromě akutních změn na opálené kůži, slunečné záření způsobuje její stárnutí. Nová řada BIOLINE SUNDEFENSE nabízí multifunkční spojení ochrany imunity pleti, antiagingu a antioxidace, čímž se stává cíleným kosmetickým ošetřením pleti.

Bioline Jato nabízí kompletní ochranu pleti před, během a po slunění.

TĚLOVÁ KOSMETIKA

Tělesná hygiena a péče o tělo mají základní význam pro naše celkové zdraví a pocit pohody. Kvalitní produkty pomáhají udržovat pokožku čistou, pečovat o ni a zároveň ji ochraňovat před vnějšími vlivy. Mohou sloužit také na zklidnění podrážděné pokožky a řešit další problémy pokožky jako je celulitida, suchá pokožka. Správná pravidelná péče o pokožku napomáhá obnovit její přirozenou rovnováhu, dodat jí zdravý vzhled a příjemný pocit ze zdravé pokožky.

V nabídce Bioline najdete produkty, které jsou specifické jak pro udržení zdravé a krásné pokožky, tak pro zdokonalení a zlepšení nedokonalostí těla.

AKCE A LIMITOVANÉ EDICE

V průběhu roku máme v nabídce „limitované“ edice kosmetických balíčku za velmi výhodné ceny. Momentálně Vám může nabídnout:

  • Cestovní balíček PRIMALUCE – obsah: Čistíci gel 50ml,Čistíci tonikum 50ml, Hydratační krém 30ml
  • Cestovní balíček VITALITY – obsah: Čistící mléko 100ml, čistíci tonikum 100ml, výživní kreém 50ml
  • Cestovní balíček SUN ESSENTIALS – obsah: Tělové mléko 30SPF 75ml, Aktivátor pro opálení 75ml
  • DOLCE balíček – obsah: Hydratační krém 50ml, zklidňujíci sérum 30ml, 3ks Zklidňující maska
  • VITA balíček – obsah: Výživný krém 50ml, Revitalizační sérum 30ml, 3ks Revitalizační maska
  • VITAMINIC TWIST balíček – obsah: Liftingový hydratační krém 50ml + Posilující sérum Power C 30ml

Pravidla zrušení rezervovaného termínu:

Domluvený a rezervovaný termín je možné zrušit telefonicky, sms nebo e-mailem a to 24 hod před začátkem termínu rezervace. V případě pozdějšího zrušení termínu nebo neomluvené absence, bude klientovi účtován poplatek 500,- Kč /hodina (dle rezervované služby a odpovídajícímu času). Poplatek bude klientovi účtován při další návštěvě salónu. Děkujeme za porozumění.